Close Form Button
Закрити

Замовити телефонний дзвінок

Цінності

Екологічність

Концепція проєкту передбачає дбайливе ставлення до природи, тому на території О2 Residence будуть встановлені зарядні пристрої для електрокарів. Для зведення будинків ми використовуємо тільки якісні та екологічно чисті матеріали.

Архітектура житлового комплексу також буде гармонійно поєднуватися з красою оточуючої природи. А екологічно чисті продукти з власної ферми – це мрія будь-якого міського жителя!

Здоровий спосіб життя

В О2 Residence ви щодня насолоджуєтесь свіжим повітрям, ранковими пробіжками та щоденними прогулянками мальовничим лісом. Ви також можете займатися спортом, не залишаючи житловий комплекс.

О2 Residence матиме розвинуту інфраструктуру для спорту та активного відпочинку.

Діти в центрі уваги

Для маленьких мешканців відкриються дошкільні та навчальні заклади: дитячий садок, школа раннього розвитку, сучасна школа, об’єкти позашкільної освіти. Для активного дозвілля в О2 Residence передбачений дитячий майданчик, який буде обладнано камерами відеоспостереження.

Продуманий сервіс

Завдяки продуманому сервісу мешканці О2 Residence матимуть всі переваги, доступні містянам. Все, що потрібно, знаходитиметься на території заміської резиденції, тож вам не доведеться залишати її, щоб придбати щось необхідне.

Відділ продажу:
  • Київ, Харківське шосе,
  • 22-й км. (метро Бориспільська)
  • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
  • (044) 49-80-080
  • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції