Замовити телефонний дзвінок

Ми проконсультуємо вас по вартості та плануванням

Або

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Віртуальний шоурум

Запрошуємо вас до віртуального шоуруму в O2 Residence! Відтепер при виборі квартири на сайті, ви можете не тільки переглянути її планування та дізнатися площу, а й прогулятися її кімнатами та оцінити вид з вікон. Ми розробили 3D-тур найпопулярніших планувань у комплексі, тож скоріше клікайте на наші шоу-руми та приємного вам перегляду.

3D-планування 2-кімнатної квартири

Для тих, хто шукає просторе помешкання та обирає життя серед мальовничої природи, O2 Residence пропонує комфортну двокімнатну квартиру площею 70,23 м². Вона розташована на 5 поверсі у другій секції будинку №2. Житловий комплекс знаходиться в оточенні лісу, тож з вікон вашої квартири відкриватиметься вид на вікові сосни.

Дві спальні на 20,36 м² і 16,55 м², кухня з виходом на лоджію та роздільний санвузол — планування квартири зручне для подружжя або сім’ї з дитиною.

натисніть для перегляду
натисніть для перегляду

3D-планування 3-кімнатної квартири

Майже по сусідству знаходиться друга квартира, планування якої ви можете переглянути у нашому віртуальному шоурумі. Вона також розташована у другій секції будинку №2. Поверх — п’ятий. Загальна площа — 92,88 м².

Планування квартири ідеальне для родини з однією або двома дітьми — у трьох спальнях можна облаштувати дві дитячі кімнати та окрему кімнату для батьків. У квартирі запроєктовано дві лоджії, аби у вас було більше можливостей дихати свіжим повітрям і насолоджуватися красою природи.

3D-планування дворівневої квартири

Відчути себе у заміському будинку зможуть мешканці дворівневої квартири в O2 Residence. І щоб довести це, ми розробили ЗD-тур одного з найпопулярніших планувань.

Це чотирикімнатна квартира, яка розташована у будинку № 4 — секція № 3, поверх 6. Загальна площа складає 107 м². Перший рівень займає вітальня, кухня, санвузол і лоджія. На другому поверсі знаходяться три спальні, кожна з яких має вихід на терасу, та дві ванних кімнати. Дві спальні можна облаштувати під зони для відпочинку, а третю — зробити кабінетом, де ви зможете працювати, у перервах між роботою виходити на терасу та дихати свіжим повітрям.

натисніть для перегляду
За деталями щодо планувань та умов купівлі квартири звертайтеся до менеджерів відділу продажу. Телефонуйте за номером на сайті або переходьте до месенджерів, натиснувши на іконку з повідомленням.
Замовити дзвінок
Відділ продажу:
  • Київ, Харківське шосе,
  • 22-й км. (метро Бориспільська)
  • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
  • (044) 49-80-080
  • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції