Close Form Button
Закрити

Замовити телефонний дзвінок

Віртуальний шоу-рум

Запрошуємо вас до віртуального шоу-руму в O2 Residence! Відтепер при виборі квартири на сайті, ви можете не тільки переглянути її планування та дізнатися площу, а й прогулятися її кімнатами та оцінити вид з вінок. Ми розробили 3D-тур найпопулярніших планувань у комплексі, тож скоріше клікайте на наші шоу-руми та приємного вам перегляду.

3D-планування 2-кімнатної квартири

Для тих, хто шукає просторе помешкання та обирає життя серед мальовничої природи, O2 Residence пропонує комфортну двокімнатну квартиру площею 70,23 м². Вона розташована на 5 поверсі у другій секції будинку №2. Житловий комплекс знаходиться в оточенні лісу, тож з вікон вашої квартири відкриватиметься вид на вікові сосни.

Дві спальні на 20,36 м² і 16,55 м², кухня з виходом на лоджію та роздільний санвузол — планування квартири зручне для подружжя або сім’ї з дитиною.

натисніть для перегляду
натисніть для перегляду

3D-планування 3-кімнатної квартири

Майже по сусідству знаходиться друга квартира, планування якої ви можете переглянути у нашому віртуальному шоу-румі. Вона також розташована у другій секції будинку №2. Поверх — п’ятий. Загальна площа — 92,88 м².

Планування квартири ідеальне для родини з однією або двома дітьми — у трьох спальнях можна облаштувати дві дитячі кімнати та окрему кімнату для батьків. У квартирі запроєктовано дві лоджії, аби у вас було більше можливостей дихати свіжим повітрям і насолоджуватися красою природи.

За деталями щодо планувань та умов купівлі квартири звертайтеся до менеджерів відділу продажу. Телефонуйте за номером на сайті або переходьте до месенджерів, натиснувши на іконку з повідомленням.
Замовити дзвінок
Відділ продажу:
  • Київ, Харківське шосе,
  • 22-й км. (метро Бориспільська)
  • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
  • (044) 49-80-080
  • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції