Замовити телефонний дзвінок

Ми проконсультуємо вас по вартості та плануванням

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Прибудинкова територія

Прибудинкова територія

Жити серед природи, але у межах міста — головна вимога майбутніх мешканців О2 Residence, яку ми взяли за основу при розробці проєкту благоустрою прибудинкової території. Ми хочемо, щоб після переїзду наші резиденти могли не тільки займатися звичними справами, а й користуватися перевагами життя у лісі та поряд з озером — більше гуляти пішки, влаштовувати пікніки на набережній, кататися на човні, вирощувати екологічно чисті овочі й фрукти. Ми поділили прибудинкову територію на дві зони:

  • публічний простір для мешканців і гостей О2 Residence — спільне подвір’я і бульвар;
  • напівприватна територія — озеленені внутрішні двори, які знаходяться між будинками та якими будуть користуватися мешканці.

Щоб наші резиденти не відчували дискомфорту, переходячи із внутрішнього двору до суспільного простору, кожна зона має м’які градієнтні межі. Ми максимально зберігаємо рослинність, тому вся прибудинкова територія гармонійно інтегрується в існуючий ландшафт.

Спільне подвір’я та бульвар

Спільне подвір’я — суспільний простір, в якому ми облаштуємо велопаркінг і наземний паркінг для авто, а також встановимо зарядні пристрої для електрокарів. Ми зберігаємо екологічний підхід і при облаштуванні парковочних місць, тож вимостимо їх спеціальним сотовим покриттям — сіткою з газону та тротуарної плитки.

За задумом дизайнерів з buro architects, які є авторами концепції благоустрою, центром спільного двору стануть зелені пагорби. Поряд з ними встановлять вуличні меблі — дерев’яні лави різних форм. В О2 Residence буде багато місць для сидіння: округлі, прямокутні та кількарівневі лави знаходитимуться по всій території. Щоб візуально розділити спільний двір, його площу вимостять гравієм і ґрунтогравійною сумішшю.

Простір між будинками займатиме бульвар. По ньому проходитимуть кілька маршрутів: для пішоходів, для проїзду автомобілів до паркінгу та велодоріжки, які стануть частиною загального веломаршруту навколо О2 Residence.

Екоферма

В O2 Residence буде своя екоферма — система сучасних теплиць, в яких мешканці зможуть самостійно або разом з агрономом вирощувати овочі та зелень. Поруч з екофермою висадять фруктовий сад. У цій же зоні ми плануємо розмістити фудкорт і майданчик для проведення заходів.

Озеленені внутрішні двори

Ми хочемо задовольнити потреби кожного мешканця О2 Residence, тому територія біля будинків буде поділена на тиху і активну суспільну зону. У тихій зоні маленькі мешканці зможуть грати на дитячому майданчику, а старші діти та дорослі — займатися спортом на турніках і тренажерах. Проводити час разом сусіди будуть у суспільній зоні з дерев’яним мощенням, лавочками та ландшафтним озеленням.

Завдяки своєму розташуванню О2 Residence вже має багату рослинність, проте проєкт благоустрою передбачає максимальне озеленення території. У дворах висадять польові та червоні клени, облаштують клумби з квітами та кущами.

Парки

В О2 Residence буде свій парк. У ньому ми виокремимо тиху і активну зони.

Тиха зона розташована зі сторони будинків з парною нумерацією — №2-12. Тут будуть спортивні майданчики для дітей та дорослих, а також майданчики для тварин. На території висадять дерева, кущі, трави.

Активна зона парку знаходиться між будинками з непарною нумерацією та набережною озера. Як і у тихій частині, тут облаштують майданчики для занять спортом і зону барбекю для пікніків із сусідами.

Контейнери для сортування сміття

Ми піклуємося про навколишнє середовище, тому на території будинків будуть встановлені контейнери для сортування сміття — для кожного виду відходів передбачений відсік з відповідним маркуванням.

Відділ продажу:
  • Київ, Харківське шосе,
  • 22-й км. (метро Бориспільська)
  • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
  • (044) 49-80-080
  • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції