Замовити телефонний дзвінок

Ми проконсультуємо вас по вартості та плануванням

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Набережна

Озеро поряд з O2 Residence полонить своєю красою та додає особливої магії місцевості. Ми вже уявляємо, як майбутні мешканці гулятимуть вздовж нього зі своїми родинами, збиратимуться на пікнік, плаватимуть по озеру на човнах, а взимку кататимуться тут на ковзанах. Життя поряд з водоймою завжди має безліч переваг. Проте ми хочемо, щоб відпочинок на набережній був ще комфортнішим і насиченішим, тому облаштовуємо її територію та створюємо різні рекреаційні зони — з рестораном, оглядовими майданчиками, станцією для човнів та спортивним пляжем.

Трохи контексту

Перш ніж розповісти про проєкт благоустрою набережної, розроблений архітектурною студією BURØ, дамо трохи фактів про дослідження самої ділянки. Його результати й стали ключовими при розробці концепції. Територія набережної є своєрідним буфером між будинками O2 Residence та озером. На ній збереглися багатовікові дерева та залишки інфраструктури минулих років (альтанка, видовий майданчик). Завдяки цьому ділянка має великий рекреаційний потенціал, проте є дещо занедбаною: водойма потребує берегоукріплення, зелені насадження — дендрологічного дослідження та санації, а видовий майданчик і альтанка — збереження та відновлення.

Нові місця для відпочинку

Крім заходів зі збереження існуючої екосистеми, на набережній планують облаштувати п`ять функціональних зон. Човнова станція, спортивний пляж, амфітеатр з видовими характеристиками, простір для променаду та ресторан — у сукупності вони складатимуть пішохідний маршрут навколо озера та стануть новими місцями для відпочинку мешканців. Для того, щоб всі п`ять зон органічно інтегрувались в ландшафт набережної, дизайнери врахували рельєф місцевості та його перепади.

Спортивний пляж

Спортивний пляж — це зона зі спортивним обладнанням для дітей та дорослих. Цей простір дизайнери поділили на природний піщаний пляж та «сухий» пляж з дерев’яним покриттям. Біля води буде побудований пірс.

Зона човнової станції

буде розміщена на рівномірному спокійному ухилі набережної. Тут передбачена будівля для зберігання необхідного інвентаря, кафе та санвузлів, а також майданчик для швартування човнів. На даху будівлі знаходитиметься видова тераса. Звідси мешканці та гості O2 Residence зможуть милуватися озером.

Амфітеатр

Амфітеатр, який залишився у спадок від минулих років, буде збережено та реконструйовано. За задумом дизайнерів, його можна використовувати як видовий майданчик та публічний простір для відпочинку, а також як майданчик для проведення заходів просто неба (концерти, лекції, кінопокази, вистави).

Зона променаду

Зона променаду — найбільш активна ділянка набережної з доступом до води. Тут будуть висаджені нові дерева та облаштовані місця для сидіння.

Альтанка

Альтанка — ще один артефакт минулого, який ми зберігаємо та ремонтуємо. Після амфітеатру альтанка стане другим видовим майданчиком на набережній. В глибині зони запроєктовано одноповерховий ресторан з периметральною терасою. Існуючий рельєф також дає можливість доступу безпосередньо до води — за рахунок будівництва нової тераси з дерев’яним покриттям.

Освітлення

У темну добу набережна ставатиме ще гарнішою та казковішою, адже навколо озера будуть запалюватися тисячі лампочок і гірлянд. Ми передбачили одразу декілька типів освітлення території: ліхтарі, світильники, вбудовані у землю та мощення, стрічкове підсвічування, гірлянди.

Озеленення

Ми не тільки зберігаємо існуючі рослини, а й висаджуємо нові: різні види низьких та високих трав і злаків, кущі, очерет, плющ. Окремою окрасою набережної стане сунична поляна. В цілому, територія O2 Residence матиме багато нових насаджень. Поряд з будинками знаходитиметься екоферма, де мешканці вирощуватимуть овочі та фрукти. Завдяки такому підходу мешканці O2 Residence зможуть відчути всі переваги життя в екологічному районі Києва.

Відділ продажу:
  • Київ, Харківське шосе,
  • 22-й км. (метро Бориспільська)
  • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
  • (044) 49-80-080
  • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції