Замовити телефонний дзвінок

Ми проконсультуємо вас по вартості та плануванням

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Жити в лісі та мати всі можливості мегаполісу: як буде влаштована внутрішня інфраструктура О2 Residence

Жити ближче до природи, але мати всі можливості сучасного мегаполісу — теза, яка дуже точно описує концепцію житлового району О2 Residence. Ще на етапі проєктування ми передбачили поліфункціональну інфраструктуру, щоб забезпечити комфортне та насичене життя у районі.

Кафе та ресторани, магазини, дитячий садок і школа, медична клініка, аптека, салон краси та спа-салон, хімчистка, ательє з пошиття одягу, ремонту одягу та взуття — мешканцям, які працюють віддалено, не потрібно буде щодня стояти в заторах і довго їхати кудись у справах. Усі нагальні справи можна буде вирішити в межах О2 Residence. Гуртки та позашкільні освітні заклади також передбачені в нашому проєкті.

Власникам квартир достатньо 5-10 хвилин зранку, щоб завести дитину до садочка, а після зайти до магазину за продуктами, щоб приготувати обід для родини. Якщо немає часу або бажання практикувати кулінарні здібності, можна забронювати столик у ресторані, який знаходиться у власному чи сусідньому будинку.

Про переваги життя у оточенні живої природи годі й казати: чудове озеро з облаштованою набережною для занять йогою, стежки для пробіжок, насичене киснем і запахом високих сосен повітря. До речі, з поваги до вікових дерев ми зробили всі будинки не вищими за 7 поверхів — саме така висота дозволяє верхівкам сосен огортати район гілками у повітрі.

Коли людина ставиться до природи з повагою, то отримує набагато більше турботи і здоров'я, ніж очікує. Атмосфера лісу надихнула нас облаштувати на території району ще й екоферму. Що саме вирощувати у власній теплиці — вирішувати лише вам, слухайте природу і робіть те, що підкажуть ваші бажання.

Приїжджайте ознайомитися з районом, для цього телефонуйте за номером на сайті, домовляйтесь з нашими менеджерами про зустріч та замовляйте трансфер. Будемо раді бачити вас в О2 Residence.

Читати далі

 • Відділ продажу не працює

  У зв`язку з поточною ситуацією на території нашої держави, сьогодні відділ продажу не працює. Додатково повідомимо про відновлення роботи.

  2022-02-24 15:34:42 Читати далі
 • Obozrevatel вніс О2 Residence до переліку районів з Urban Health концепцією

  2022-02-23 13:14:59 Читати далі
Відділ продажу:
 • Київ, Харківське шосе,
 • 22-й км. (метро Бориспільська)
 • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
 • (044) 49-80-080
 • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції