Замовити телефонний дзвінок

Ми проконсультуємо вас по вартості та плануванням

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Як замовити перепланування квартири в O2 Residence?

При зведенні будинків в O2 Residence використовується монолітно-каркасна технологія. Це дозволяє покупцям квартир змінювати планування кімнат на будь-якому етапі — як до початку кладки стін, так і після завершення будівництва. Щоб мінімізувати витрати на роботи, ми пропонуємо перепланувати квартиру до введення будинку в експлуатацію. Як це зробити — розповідаємо нижче у форматі питання-відповіді.

Ви хочете замовити перепланування квартири. До кого звертатися?

Для того, щоб змінити розташування кімнат у квартирі, потрібно звернутися до відділу сервісу, зателефонувавши за номером (044) 494 04 00, та залишити заявку. Після цього наш фахівець з’єднає вас з менеджером з перепланування, який вже безпосередньо буде займатися вашим запитом: разом з архітектором проєкту зробить ескіз вашої квартири та буде погоджувати його з вами.

Менеджер проєкту та головний архітектор обов’язково перевіряють нове планування на відповідність нормам будівництва. І тільки тоді ми вносимо зміни до робочої документації та розпочинаємо роботи у квартирі.

Коли перепланування безоплатне?

Замовити перепланування без додаткових витрат можуть покупці тих квартир, в яких ще не зведені міжкімнатні стіни. Лише зауважте, що залишити заявку у відділі сервісу потрібно не менш, ніж за 30 днів до початку кладкових робіт на поверсі. Такий термін потрібний для розробки проєкту квартири та його узгодження, тому це обов’язкова умова.

До безоплатного перепланування входять розробка проєкту квартири та монтажно-будівельні роботи. Додатково оплачується внесення змін до проєкту. Вартість розраховується індивідуально для кожної квартири.

Коли перепланування платне та за що саме ви платите?

Навіть після того, як у вашій квартирі звели міжкімнатні стіни, ви можете замовити перепланування. Вам доведеться сплатити за демонтаж збудованих перегородок, кладку нових стін і внесення змін до проєкту. Кошторис складається для кожної квартири окремо.

На вартість перепланування впливає кількість використаного матеріалу, обсяг та складність робіт. В залежності від запиту покупця, може виникнути потреба у перенесенні інженерних мереж через перебудову перегородок чи зміна місцеположення отворів для сходів при переплануванні дворівневої квартири. Все це впливає на підсумкову суму.

Оплату за перепланування здійснюють лише після укладання договору з погодженою вартістю.

Чи є обмеження у переплануванні квартир?

Так. Ми завжди піклуємось про безпеку мешканців, тому слідкуємо за дотриманням будівельних норм та збереженням архітектурної цілісності наших будинків. Тож ми можемо не погодити наступні пункти у переплануванні:

• зміни існуючих конструкцій — це може негативно вплинути на безпеку експлуатації будівлі,

• зміна розміру, розміщення та кольору вікон — заміна одного з елементів фасаду порушує архітектурну цілісність будинку,

• скління балконів, лоджій, терас — змінює архітектурний задум будинку та суперечить Державним будівельним нормам,

• збільшення чи зменшення санвузлів — зміна «мокрих точок» може впливати на нижні або верхні житлові поверхи,

• знесення вентиляційних блоків заборонено.

На всі додаткові питання ви можете отримати відповіді у відділі сервісу. Менеджери працюють з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 18.00. Телефонуйте за номером (044) 494 04 00 або пишіть на електронну пошту service@saga-development.com.ua.

Читати далі

 • Лише у січні: купуйте квартиру з першим внеском від 10% та строком виплат до 2 років

  Новорічні свята позаду, тож час входити в робочий режим та здійснювати свої плани на 2022-й.

  2022-01-17 17:00:11 Читати далі
 • Графік роботи відділу продажу на новорічні свята

  Останні приготування до Нового року — і можна йти на довгі вихідні. Але перед цим розповімо, як працюють наші менеджери.

  2021-12-29 16:45:53 Читати далі
Відділ продажу:
 • Київ, Харківське шосе,
 • 22-й км. (метро Бориспільська)
 • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
 • (044) 49-80-080
 • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції