Замовити телефонний дзвінок

Ми проконсультуємо вас по вартості та плануванням

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

У будинку №8 відкрито продаж квартир!

О2 Residence розпочинає продаж нових квартир! Відтепер ще більше комфортного простору, ергономічних планувань та можливостей стати мешканцем найекологічнішого району, розташованого серед вікових сосен та поряд з озером. Отже, зустрічайте нову чергу зі щасливим номером — будинок №8!

Як і сусідній будинок №6, нова черга стане однією з найбільших у нашому комплексі. Вона складається з чотирьох секцій та вміщує 95 квартир площею від 37,5 м². Якщо ви мрієте жити в О2 Residence, але не знайшли потрібного планування в інших будинках, — тепер ви точно оберете оселю до своїх запитів.

У продажу представлені одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири. Для тих, хто шукає планування з терасою, на останніх поверхах є дворівневі оселі. Всі планування вже можна переглянути на нашому сайті, а за деталями щодо умов купівлі та особливостей нашого комплексу звернутися до відділу продажу за адресою: 22-й км Харківського шосе.

Не втрачайте можливості переїхати до будинку, який знаходиться у мальовничому лісі та у межах Києва! Телефонуйте за номером на сайті та замовляйте трансфер до О2 Residence.

Читати далі

 • Відділ продажу не працює

  У зв`язку з поточною ситуацією на території нашої держави, сьогодні відділ продажу не працює. Додатково повідомимо про відновлення роботи.

  2022-02-24 15:34:42 Читати далі
 • Obozrevatel вніс О2 Residence до переліку районів з Urban Health концепцією

  2022-02-23 13:14:59 Читати далі
Відділ продажу:
 • Київ, Харківське шосе,
 • 22-й км. (метро Бориспільська)
 • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
 • (044) 49-80-080
 • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції