Close Form Button
Закрити

Замовити телефонний дзвінок

Спеціальні умови купівлі квартир у будинках № 5, 6 і 7

Перший місяць зими — done! Час розпочинати лютий та здійснювати свої плани на цей рік. Якщо у вашому wish-list є пункт про власну квартири, O2 Residence має все, що вам необхідно — планування, що відповідатиме вашому запиту, та умови купівлі, за якими зручно розподілити виплати на тривалий термін.

До кінця лютого придбати квартиру в O2 Residence можна, сплативши 50% першого внеску, а залишок розподіливши на 24 місяці. Протягом 12 місяців вартість обраного житла буде зафіксована, тож вам не потрібно хвилюватися про подорожчання.

Спеціальні умови діють у будинках № 5, 6 і 7. Ці черги ми запустили одними з останніх, тож в них ви ще можете обрати планування для себе або своєї сім’ї. Підбираєте просторе житло? У будинку №5 є трикімнатні квартири. Якщо вам потрібне житло меншої площі, менеджери відділу продажу покажуть планування у будинках №6 і 7.

Завітайте до O2 Residence, щоб на власні очі побачити всю красу природи та дізнатися деталі умов на виплат. Відділ продажу розташований за адресою: 22-й км Харківське шосе. Для замовлення трансферу телефонуйте за номером на сайті.

Читати далі

 • Рік без подорожчання: купуйте квартиру на виплат в О2 Residence

  Травневі умови на виплат в О2 Residence! Чекали?

  2021-05-12 14:34:34 Читати далі
 • У будинку №8 відкрито продаж квартир!

  О2 Residence розпочинає продаж нових квартир! Відтепер ще більше комфортного простору, ергономічних планувань та можливостей стати мешканцем найекологічнішого району, розташованого серед вікових сосен та поряд з озером.

  2021-05-05 08:24:33 Читати далі
Відділ продажу:
 • Київ, Харківське шосе,
 • 22-й км. (метро Бориспільська)
 • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
 • (044) 49-80-080
 • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції