Замовити телефонний дзвінок

Ми проконсультуємо вас по вартості та плануванням

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Простір для заходів, фруктовий сад та спортивні майданчики: яким буде благоустрій найекологічнішого району

Жити серед природи, але у межах міста — головна вимога майбутніх мешканців О2 Residence, тому ми дуже відповідально підійшли до благоустрою його прибудинкової території. Ми хочемо, щоб після переїзду резиденти могли не тільки займатися звичними справами, а й користуватися перевагами життя у лісі та поряд з озером — більше гуляти пішки, влаштовувати пікніки на набережній, кататися на човні, вирощувати екологічно чисті овочі й фрукти.

Архітектурна студія BURØ architects прийняла наш виклик і розробила проєкт, який задовольняє потреби мешканців та підкреслює загальну концепцію нашого екологічного району. Всю прибудинкову територію вони поділили на декілька зон: зовнішній та внутрішній двір, бульвар, набережну, парки для відпочинку. Особливу увагу приділили зоні, де мешканці зможуть вирощувати овочі та фрукти, — теплицям та фруктовому саду.

Зовнішній двір стане однією з активних зон О2 Residence. Тут ми облаштуємо велопарковки та наземний паркінг для авто, також встановимо зарядні пристрої для електрокарів. Щоб зберегти концепцію екологічного району, паркомісця будуть вимощені спеціальним сотовим покриттям — сіткою з газону та тротуарної плитки.

Для сортування сміття біля кожного будинку ми встановимо контейнери та позначимо їх відповідним маркуванням.

У центрі зовнішніх дворів зробимо зелені пагорби, які стануть частиною ландшафтного дизайну, та поставимо дерев’яні лави різних форм. За задумом дизайнерів, в О2 Residence буде достатньо місць для сидіння — округлі, прямоугольні та кількарівневі лави будуть розташовані по всій прибудинковій території.

Між будинками проходитиме бульвар. На ньому ми облаштуємо кілька маршрутів: для пішоходів, для проїзду автомобілів до паркінгу та велодоріжки, які стануть частиною загального веломаршруту навколо О2 Residence.

Внутрішні двори обладнаємо всім необхідним для занять спорту, відпочинку та активного дозвілля. Тут найменші мешканці зможуть грати на дитячому майданчику, старші діти та дорослі — займатися на турніках і тренажерах. Також у дворі ми організуємо зони відпочинку з дерев’яним мощенням, лавочками та зеленими насадженнями.

Незважаючи на те, що О2 Residence розташований у лісі та його мешканці матимуть безліч маршрутів для прогулянок, ми облаштовуємо два парки навколо будинків — тихий та активний. У тихому парку можна гуляти з домашніми улюбленцями, оскільки тут буде майданчик для вигулу тварин, та займатися спортом — для дітей та дорослих передбачені окремі спортивні зони.

Активний парк знаходиться поряд з набережною озера. Як і у тихому парку, тут будуть організовані спортивні майданчики, а ще облаштована зона барбекю, де мешканці зможуть влаштовувати пікніки з сусідами.

Окреме місце у благоустрої прибудинкової території займатиме перша в країні екоферма — система сучасних теплиць, в яких протягом року мешканці зможуть самостійно або під керівництвом агронома вирощувати овочі та зелень. Поруч з екофермою відведена ділянка під фруктовий сад.

Також у цій зоні будуть розташовані фудкорт и майданчик для проведення заходів. Вже не можемо дочекатися моменту, коли наші мешканці будуть збиратися разом, аби відсвяткувати збір врожаю та пригостити один одного смачними овочами та фруктами.

Читати далі

 • Відділ продажу не працює

  У зв`язку з поточною ситуацією на території нашої держави, сьогодні відділ продажу не працює. Додатково повідомимо про відновлення роботи.

  2022-02-24 15:34:42 Читати далі
 • Obozrevatel вніс О2 Residence до переліку районів з Urban Health концепцією

  2022-02-23 13:14:59 Читати далі
Відділ продажу:
 • Київ, Харківське шосе,
 • 22-й км. (метро Бориспільська)
 • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
 • (044) 49-80-080
 • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції