Замовити телефонний дзвінок

Ми проконсультуємо вас по вартості та плануванням

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Продаж квартир у будинку №9 розпочато!

Готові розпочати цю зиму з новою квартирою в О2 Residence? Сьогодні ми відкриваємо продаж у передостанній черзі нашого району — будинку №9! Всі, хто моніторив новини на сайті та чекав на його старт, вже можуть телефонувати до відділу продажу за номером (044) 49-80-080, щоб дізнатися про нові планування та умови купівлі. Але спочатку детальніше розповімо про будинок №9 та особливості його квартир.

Наразі будинок №9 має найбільшу кількість планувань — у шести секціях запроєктовано 146 квартир з однією, двома, трьома, чотирма та навіть з п'ятьма кімнатами.

Площа однокімнатних варіюється від 37 м² до 54 м², двокімнатних — 71-74 м², трикімнатних, більшість з яких дворівневі, — від 88 м² до 105 м². Чотирикімнатні квартири від 108 м² до 127 м² мають дворівневі планування та ідеально підійдуть тим, хто віддає перевагу останнім поверхам. Для великих сімей — просторі п’ятикімнатні квартири площею від 139 м².

Все інше у нашому новому будинку залишиться в найкращих традиціях О2 Residence: сім поверхів, які не закривають верхівки вікових сосен, лаконічна архітектура, яка гармонійно інтегрується в ландшафт, ергономічні планування та вікновиди на ліс, про який ми піклуємося та дбайливо зберігаємо.

Інфраструктура району міститиме кафе, ресторани, пошту, школу, клініку та салони краси. Також тут розташується екоферма, де мешканці району зможуть вирощувати овочі та фрукти.

Встигніть стати мешканцем нового будинку одним з перших! Адреса відділу продажу: Харківське шосе, 22 км. Для замовлення трансферу телефонуйте за номером на сайті.

Читати далі

 • Відділ продажу не працює

  У зв`язку з поточною ситуацією на території нашої держави, сьогодні відділ продажу не працює. Додатково повідомимо про відновлення роботи.

  2022-02-24 15:34:42 Читати далі
 • Obozrevatel вніс О2 Residence до переліку районів з Urban Health концепцією

  2022-02-23 13:14:59 Читати далі
Відділ продажу:
 • Київ, Харківське шосе,
 • 22-й км. (метро Бориспільська)
 • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
 • (044) 49-80-080
 • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції