Замовити телефонний дзвінок

Ми проконсультуємо вас по вартості та плануванням

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Освітлення, яке визначила сама природа. Розповідаємо про концепцію підсвічування території О2 Residence

Яким буде освітлення найбільш екологічного житлового комплексу? Ми з впевненістю дамо відповідь, що воно підкреслить переваги розташування наших будинків у лісі. Акцент буде зроблено на природному середовищі, коли більш яскраво виокремлюються дерева, ніж будівлі. Як вдень, так і вночі мешканці споглядатимуть красу лісу, в якому їм пощастило оселитися.

Зараз будівництво на майданчику О2 Residence йде повним ходом. Поки зростають нові будинки, ми хочемо привідкрити завісу та розповісти, який вигляд матиме наш комплекс у темний час доби.

Проєкт освітлення території розробив наш постійний партнер — компанія Expolight. За задумом дизайнерів, система освітлення має підкреслити мінливість природного середовища та за допомогою прихованих джерел світла створити максимально комфортний простір.

Концепцію освітлення визначила сама природа навколо: як ліс дихає та змінює кольори, так і освітлення буде змінюватися, плавно збільшуючи яскравість. Тут не буде прямих променів світла, які рівномірно заповнюють простір, тому що серед дерев природне освітлення має зовсім інший вигляд. Природна атмосфера створюватиметься за допомогою нерівномірних світлових променів з різним ступенем контрастності.

Для реалізації задуму будуть використані джерела світла без стовпчиків та опор, які легше інтегруються у середовище. Маленькі непомітні ліхтарики, які відповідають за природне світло, розмістять безпосередньо у кронах дерев. Доріжки, місточки та пірс біля озера підсвітять вбудованим світлом з прихованими джерелами. Дерева на протилежному боці теж підкреслять світлом, що створить атмосферу чарівного лісу та буде віддзеркалюватися на поверхні озера.

Для освітлення О2 Residence буде використані природні кольори — так ми підкреслимо красу лісу та додамо нашим комплексу самобутності. Теплим білим кольором виокремлять доріжки, для освітлення зелених насаджень оберуть комбінований зелено-білий модуль, який дозволить створити природний відтінок зеленого світла.

Читати далі

 • Відділ продажу не працює

  У зв`язку з поточною ситуацією на території нашої держави, сьогодні відділ продажу не працює. Додатково повідомимо про відновлення роботи.

  2022-02-24 15:34:42 Читати далі
 • Obozrevatel вніс О2 Residence до переліку районів з Urban Health концепцією

  2022-02-23 13:14:59 Читати далі
Відділ продажу:
 • Київ, Харківське шосе,
 • 22-й км. (метро Бориспільська)
 • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
 • (044) 49-80-080
 • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції