Замовити телефонний дзвінок

Ми проконсультуємо вас по вартості та плануванням

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Obozrevatel вніс О2 Residence до переліку районів з Urban Health концепцією

Поки світ штормить пандемія та нові штами, Всесвітня організація охорони здоров'я, крім своїх основних рекомендацій, активно просуває концепцію Urban Health (або "здорового міста”) та запевняє — міське середовище має сприяти активному та здоровому життю.

Що це значить?

Це значить, що всі, хто залучений до розвитку міста, мусять ставити здоров'я мешканців у пріоритет:

• Будувати поблизу зелених зон або ж створювати їх.

• Облаштовувати відкриті та безпечні майданчики для спорту.

• Продумувати громадські простори та сприяти формуванню ком’юніті за різними інтересами.

Саме ці завдання ми ставили собі, створюючи О2 Residence:

Створити зелені зони на території району. Незважаючи на те, що О2 Residence знаходиться посеред лісу, ми максимально озеленюємо його територію.

Мінімізувати автомобілі. В О2 Residence будуть лише авто сусідів і місця для паркування знаходяться окремо від дитячих та спортивних майданчиків.

Сформувати добросусідські стосунки мешканців. Сусіди будуть автоматично згуртовуватися за інтересами, бо район невеликий, і всі один одного знатимуть. На перших поверхах будинків будуть розташовані заклади освіти й харчування. Дитячий садок, аптека, клініка, салон краси, магазини, кафе і ресторани компактно розміщуватимуться на території району.

Сприяти заняттям спортом. В О2 Residence ми облаштовуємо спортивні майданчики поруч з будинками. Ті, хто любить бігати, зможуть щоранку виходити на пробіжку до лісу чи бігати на бульварі. Для занять йогою чудовим місцем стане набережна, частину благоустрою якого ми вже зробили.

Як наш проєкт слідує принципам "здорового міста” та як у світі екологічне планування міського простору допомагає вирішувати проблеми мешканців — читайте у статті Obozrevatel.

А щоб на власні очі побачити, як ми реалізуємо концепцію Urban Health в О2 Residence, запрошуємо вас до нашого району за адресою: Харківське шосе, 22 км.

Читати далі

 • Відділ продажу не працює

  У зв`язку з поточною ситуацією на території нашої держави, сьогодні відділ продажу не працює. Додатково повідомимо про відновлення роботи.

  2022-02-24 15:34:42 Читати далі
 • Рендер vs реальність: порівнюємо фото О2 Residence з візуалізацією будинків

  2022-02-16 13:09:51 Читати далі
Відділ продажу:
 • Київ, Харківське шосе,
 • 22-й км. (метро Бориспільська)
 • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
 • (044) 49-80-080
 • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції