Замовити телефонний дзвінок

Ми проконсультуємо вас по вартості та плануванням

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

О2 Residence готується до відновлення будівельних робіт

Попри нові виклики, з якими сьогодні зіткнувся ринок нерухомості, компанія SAGA Development продовжує працювати і робити все, щоб поступово відновити будівництво на своїх об’єктах. Ми адаптуємося до нових умов та коригуємо плани робіт, залучаємо підрядників, які зможуть виконати поставлені задачі, проводимо інвентаризацію об’єктів і шукаємо постачальників.

В О2 Residence вже розпочали процес відновлення будівництва. Для цього ми склали план першочергових робіт та порядок поступового виходу підрядників на майданчик. Пріоритетними на об’єкті стануть мурувальні роботи з газоблоку та доопрацювання у будинках №1 і №3, влаштування майданчикових мереж та роботи з влаштування покрівлі.

Ми також зібрали команду підрядників, які мають завершити розпочаті взимку роботи. Процес формування команди зайняв достатньо часу, оскільки багато фахівців, з якими ми працювали, зараз знаходяться на службі Збройних Сил України.

Одним з етапів відновлення робіт в О2 Residence є підготовка майданчика до виходу будівельників, тому ми провели ревізію об’єкта та приступили до облаштування містечка для будівельної команди.

Новий керівник проєкту завершує приймати справи від попереднього менеджера та працює над відновленням робіт на об’єкті.

Незабаром розповімо вам більше новин про О2 Residence.

Читати далі

 • Відділ продажу не працює

  У зв`язку з поточною ситуацією на території нашої держави, сьогодні відділ продажу не працює. Додатково повідомимо про відновлення роботи.

  2022-02-24 15:34:42 Читати далі
 • Obozrevatel вніс О2 Residence до переліку районів з Urban Health концепцією

  2022-02-23 13:14:59 Читати далі
Відділ продажу:
 • Київ, Харківське шосе,
 • 22-й км. (метро Бориспільська)
 • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
 • (044) 49-80-080
 • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції