Замовити телефонний дзвінок

Ми проконсультуємо вас по вартості та плануванням

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Червоний клен, білий дерен та гірська сосна: про рослини, які будуть висаджені в О2 Residence

Хоча O2 Residence знаходиться посеред лісу з богатою флорою, ми все одно займаємося озелененням території. Ми максимально зберігаємо місцеву рослинність і плануємо доповнити її травами, кущами та деревами, які зроблять подвір’я ще затишніше та комфортніше. Розповідаємо, які саме рослини ми обрали для озеленення O2 Residence.

За проєктом благоустрою на території висадять два види дерев: клен польовий та клен червоний «Ред Сансет». В різних частинах двору зроблять композиції з трав: пеннісетума лисохвостого, війника гостроквіткового «Карл Форстер», місканта китайського та імперати циліндричної «Ред Барон». Кущі підібрані так, що будуть милувати у будь-яку пору року. Наприклад, кизильник горизонтальний та бирючина звичайна навіть взимку виділяються на тлі червоними та темно-синіми ягодами, сосна гірська «Мопс» залишається вічнозеленою, а спірея японська «Голден Прінцес» з приходом холодів змінює забарвлення на червоне. Окрім того, територію прикрасять ще такими сортами кущів як дерен білий, кизильник блискучий, ірга канадська, чубушник, бузина чорна, бересклет бородавчастий та сніжноягідник білий.

Поряд з парком на території O2 Residence розмістять теплиці та фруктовий сад, де мешканці зможуть вирощувати екологічно чисті овочі та фрукти.

Читати далі

 • Відділ продажу не працює

  У зв`язку з поточною ситуацією на території нашої держави, сьогодні відділ продажу не працює. Додатково повідомимо про відновлення роботи.

  2022-02-24 15:34:42 Читати далі
 • Obozrevatel вніс О2 Residence до переліку районів з Urban Health концепцією

  2022-02-23 13:14:59 Читати далі
Відділ продажу:
 • Київ, Харківське шосе,
 • 22-й км. (метро Бориспільська)
 • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
 • (044) 49-80-080
 • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції