Замовити телефонний дзвінок

Ми проконсультуємо вас по вартості та плануванням

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Арешт земельної ділянки O2 Residence скасовано: Апеляційний суд підтвердив абсурдність звинувачень

8 вересня Апеляційний суд м. Полтава, вивчивши детально обставини справи, скасував ухвалу від 31 липня 2020 року про арешт земельних ділянок на 22-му км Харківського шосе в Києві, на яких ведеться будівництво ЖК O2 Residence.

Колегія суддів дійшла висновку, «що клопотання прокурора про арешт майна, а саме земельних ділянок, які перебувають в постійному користуванні Національної академії внутрішніх справ, від 31.08.2020 року, не відповідає зазначеним вимогам чинного кримінального процесуального закону».

Рішення судів підтверджує безпідставність та абсурдність звинувачень Офісу генпрокурора. SAGA Development здійснює виключно законну діяльність та проводить будівництво ЖК O2 Residence у повній відповідності до містобудівної документації, чинних дозволу та інвестиційної угоди з Академією МВС України.

Судді зауважили такі порушення в клопотанні прокурора та рішенні слідчого судді Октябрьського суду м. Полтава від 31 липня 2020 року:

— У клопотанні не зазначено будь-яких достатніх підстав для віднесення земельних ділянок до речових доказів відповідно до статті 98 КПК України.

— Слідчий суддя, прийнявши клопотання про арешт майна, яке не відповідає вимогам ч. 2 ст. 171 КПК України та розглянувши його в судовому засіданні без участі прокурора та без повідомлення зацікавлених осіб, не міг в повному обсязі надати оцінку наведеним в клопотанні прокурора обставинам для прийняття законного та обґрунтованого рішення.

— Перед зверненням до Октябрьського суду м. Полтава прокурор звертався з аналогічним клопотанням до Голосіївського суду м. Києва та отримав відмову. Слідчий суддя Октябрьского суду м. Полтава «не знав і не міг знати про наявність такого клопотання прокурора в іншому суді іншого міста, так як цих даних не було вказано в клопотанні прокурора».

— В клопотанні прокурора жодним чином не обґрунтовано, в чому саме полягає незаконність дозволу на будівництво, який був виданий, які норми законодавства при цьому він порушує.

— Прокурором у клопотанні не сказано, для встановлення яких саме обставин скоєння кримінального правопорушення мають значення зазначені земельні ділянки.

«За обставин, коли слідчий суддя при розгляді клопотання повинен з’ясувати всі обставини, які передбачають підстави для такого арешту або відмови у задоволенні клопотання, а розглянув клопотання, в якому прокурором не наведені підстави та мета для накладання арешту, колегія суддів вважає за неможливе визнати таку ухвалу слідчого судді законною та обґрунтованою, у зв’язку з чим ухвала слідчого судді підлягає скасуванню», — зазначається в рішенні колегії.

Крім того, колегія суддів дійшла висновку, що слідчий суддя не повною мірою дотримався вимог статей 98, 131, 170 КПК України, що також послужило підставою для скасування арешту земельної ділянки.

Повний текст ухвали Полтавського апеляційного суду від 8 вересня 2020 р.

Того ж дня Октябрський районний суд м. Полтава відмовив у задоволенні клопотання Офісу генпрокурора про арешт будівельних майданчиків на цих земельних ділянках.

«Прокурором не наведено нових підстав для накладання арешту на майно, не доведено, що вказані речі та документи були знаряддям вчинення кримінального правопорушення та зберегли на собі його сліди і містять будь-які інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час правопорушення.

Викладене дає дійти до висновку про недоведеність обґрунтованих підстав для накладання арешту на вищевказане майно», — зазначається в ухвалі суду.

Повний текст ухвали Октябрьського районного суду м. Полтава від 8 вересня 2020 р.

Рішення судів зафіксували абсурдність та надуманість обвинувачень прокурора.

SAGA Development працює виключно в правовому полі та в межах виданих дозволів і цивільно-правових угод. Ми впевнені в своїй правовій позиції та здатні захистити себе й своїх клієнтів у встановленому законом порядку.

Читати далі

 • Відділ продажу не працює

  У зв`язку з поточною ситуацією на території нашої держави, сьогодні відділ продажу не працює. Додатково повідомимо про відновлення роботи.

  2022-02-24 15:34:42 Читати далі
 • Obozrevatel вніс О2 Residence до переліку районів з Urban Health концепцією

  2022-02-23 13:14:59 Читати далі
Відділ продажу:
 • Київ, Харківське шосе,
 • 22-й км. (метро Бориспільська)
 • Замовити трансфер до відділу продажу можна за телефоном:
 • (044) 49-80-080
 • Замовити дзвінок
Акційні пропозиції